Teraźniejszość

Nasze przedszkole jest przedszkolem przyjaznym dziecku. Wspomagamy i ukierunkowujemy rozwój każdego wychowanka, rozwijamy zainteresowania i talenty dzieci, rozpoznajemy i zaspokajamy potrzeby edukacyjne, pomagamy dzieciom w osiagnięciu "dojrzałośći szkolnej". Każde dziecko traktujemy podmiotowo. Zapewniamy kompetentnych i życzliwych nauczycieli, odpowiedni klimat (atmosferę życzliwości, spokoju, wzajemnego zrozumienia, dbamy o dobre stosunki i dobrą komunikację), pomagamy sobie i szanujemy się nawzajem, wspieramy rodzinę w wypełnianiu zadań opiekuńczych i wychowawczych. Dostarczamy dzieciom bogatych przeżyć i doznań artystycznych, poprzez organizację róznorodnych imprez, uroczystości, konkursów. Dzieci z naszego przedszkola uczestniczą i odnoszą sukcesy w konkursach międzyprzedszkolnych i ogólnopolskich. Współpracujemy z rodzicami i środowiskiem lokalnym.Nasze przedszkole to bezpieczne otoczenie, gdzie panuje życzliwa, ciepła atmosfera. Działalnosć placówki, zaangażowanie całego personelu pozwalaja nam w pełni realizować załozone cele wychowawczo-dydaktyczne.