REKRUTACJA WAKACJE

Klauzula Informacyjna

1. Administratorem danych osobowych zawartych w upoważnieniu jest Publiczne Przedszkole w Gidlach z siedzibą w Gidlach przy ul. Częstochowskiej 2, reprezentowane przez dyrektora.
  2. Z administratorem można się skontaktować poprzez adres e-mail ppgidle@onet.pl  lub telefonicznie 34/3272198
    1. U administratora wyznaczony jest Inspektor Ochrony Danych, z którym można skontaktować się poprzez adres e-mail zkiod@onet.pl
    2. Dane osobowe zawarte w upoważnieniu przetwarzane będą w celu zapewnienia dziecku bezpieczeństwa
    3. Odbiorcą danych osobowych jest dyrektor przedszkola, nauczyciele.
    4. Dane osobowe zawarte we wniosku będą przechowywane do 31.07.2017 r.
    5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu.
    6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do UODO gdy uzna Pan/Pani , iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.

Zapoznałem/ Zapoznałam się

……………………………………

(podpis osoby upoważnionej do odbioru dziecka)