Pożegnania nadszedł czas

Ktoś mądry powiedział kiedyś, że życie składa się z powitań i pożegnań. To chyba prawda. Nie tak dawno był wrzesień, witaliśmy się w przedszkolu po raz pierwszy. Wiele dzieci przekraczało próg przedszkola z niepewnością, a niektóre wręcz z przerażeniem. Szybko przekonały się, że niepotrzebnie. Teraz nadszedł czas pożegnania, ponieważ przechodzę na emeryturę. Ten wspólny rok minął nam bardzo szybko. Było wiele ciekawych zabaw, ale i dużo nauki, mnóstwo wspaniałych chwil. Przedszkole było dla dzieci drugim domem. Moim zadaniem było rozbudzanie w nich ciekawości świata, ale również pomoc wam Drodzy Rodzice w wychowywaniu naszych dzieci, aby stawały się uczciwymi i wartościowymi ludźmi. Jestem dumna, że mogłam w tym uczestniczyć. Mam nadzieję, że wszyscy miło będziemy wspominać ten wspólny czas. Dziękuję :)