Uroczyste zakończenie roku przedszkolnego 2021

W dniu 28 czerwca 2021 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego.

Pani Dyrektor powitała wszystkich zebranych rodziców młodych absolwentów i podziękowała im za czynne zaangażowanie się w życie przedszkolne oraz wymieniła sukcesy i osiągnięcia wychowanków.

Następnie dzieci z najstarszej grupy zatańczyły poloneza do utworu M. K. Ogińskiego "Polonez a - moll". Przedstawiona przez nich część artystyczna przeplatana była wierszami, piosenkami i tańcem.

Na zkończenie wystąpiły dzieci uczestniczące w zajęciach logopedii pod kierunkiem pani Marzanny Tarnowskiej.

Nauczyciele wręczyli absolwentom pamiątkowe albumy i książki a rodzice nagrodzili swoje pociechy słodkim poczęstunkiem.

Choć jest nam przykro żegnać się z wychowankami, to wiemy że "Czas rozwinąć skrzydła! " Powodzenia! Życzą Wychowawczynie

Jolanta Nowak i Anna Mariankowska