"WSZYSTKIE DZIECI NASZE SĄ!!!"

Dzisiejszy dzień obfitował w moc atrakcji dla dzieci... zastanawiacie się dlaczego? Chyba nie trzeba nikomu przypominać, że 1 CZERWCA to DZIEŃ DZIECKA!!!

Z tej okazji w naszym przedszkolu wiele się działo. Wszystkie panie nauczycielki zainscenizowały utwór Jana Brzechwy "Kaczka Dziwaczka". Radości było co nie miara! Przyjechał również do nas pan Roman Pankiewicz, podróżnik, autor książek dla dorosłych i dla dzieci. W zabawny sposób opowiedział nam o najważniejszych zawodach. Nie mogło również zabraknąć prezentów. Sówki otrzymały wspaniałe klocki i lalki. Każde dziecko zostało obdarowane bańkami i słodkim upominkiem. Na koniec dnia wspólnie puszczaliśmy bańki mydlane i bawiliśmy się balonami. To był wspaniały dzień!!!